NIE UWIARYGADNIAJCIE SIĘ CUDZYM KOSZTEM

Z King&King związany jest Koźbiał - obecny wiceprzewodniczący Oddziału "SSW Mazowsze". Ostatnio na stronie zamieścił swój artykuł Paweł Solski. Nie wiem czy to zbieżność nazwisk z tym Pawłem Solskim - wiceprezesem King&King, można podejrzewać jednak, że to jednak on. Paweł Solski ( nie wiem czy to ten sam) jest przesłuchiwany w związku z podejrzeniem pracy na rzecz służb specjalnych Federacji Rosyjskiej.
Prezesi firmy King&King oprócz wielu interesów, na których Polska straciła mnóstwo pieniędzy handlowali bronią w Kongo.

Dwa lata temu Mikołaj Iwanow zaczął podszywać się pod szefa Autonomicznego Wydziału Wschodniego. Oświadczam, że o istnieniu Pana Iwanowa dowiedziałam się w grudniu 2006r. Nigdy z nim nie współpracowałam i nie wiem czym się zajmował. Nie miał nigdy nic wspólnego z Wydziałem Wschodnim SW. Usiłował zaprosić na XXV -lecie SW niejakiego Buchowca członka organizacji "Młodzi socjaliści", z którymi jak sam twierdzi współpracował. Dzięki stanowczym protestom Piotra Hlebowicza i moim Kornel Morawiecki zrezygnował z zaproszenia tego podejrzanego człowieka. Niedawno Buchowiec opublikował artykuł w białoruskiej prasie żądajacy od Polaków przeprosin za zaanektowanie w 1920-21r tzw. Ziem Zachodniej Białorusi. Młodzi Socjaliści znani są w Rosji z tego, że ich założyciele pracowali w MGIMO ( uczelnia KGB dla kandydatów do służb dyplomatycznych) wsypali swoich kolegów z samisdatu, którzy poszli na kilka lat do łagru + zsyłka a sami pokajawszy się wrócili do pracy w MGIMO!

W związku z powyższym oświadczam, że nie biorę odpowiedzialności za osoby, które się na mnie powołują (współpraca z SW czy Autonomicznym Wydziałem Wschodnim SW). Zwłaszcza w sytuacji, gdy na spotkaniu piknikowym po Zjeżdzie wrześniowym Stowarzyszenia Solidarność Walcząca pan Koźbiał usiłował się ze mną sfotografować.

Proszę o każdorazowe sprawdzanie osób, które przez znajomość ze mną usiłują się uwiarygodnić.
mój mail: tel. 505-05-43-44

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: