JACEK KARNOWSKI PLUJE JADEM

http://www.jacekkarnowski.pl/aktualnosci.php?id=19

PiS nie ma pieniędzy na kampanię referendalną w Sopocie  

2009-04-20

Rzeczpospolita podała, że "pseudosopocki " PiS chce ponad 100 tys. zł od centrali na referendum w Sopocie!!!
 
Żenada ! Jak podała  internetowa Rzeczpospolita: "Sopocki" PiS chce przeznaczyć na kampanie referendalną w Sopocie ponad 100tys. zł, czyli kilka razy więcej  niż pozwala na to limit finansowy w wyborach na prezydenta Sopotu? Kto chce na tym zarobić? "Sopocki" PiS?  - Aleksandra Jankowska i Michał Rachoń ( kandydatka na prezydenta Sopotu i były rzecznik Janusza Kaczmarka-szefa MSWiA)? Nawet nie mieszkają lub nie są zameldowani w Sopocie?

Zamierzam przeznaczyć na kampanie 10 razy (!!!) mniej niż PiS. Pewnie władze PiS po artykule - w mającej wyjątkowy udział w propagowaniu taśmy Julkego - Rzecpospolitej znajdą te pieniądze dla pana Rachonia?
Komu na tym zależy aby przepłacić na kampani referendalnej PiS w Sopocie?
 
Kto to jest Michał Rachoń ? gdzie mieszka? chciałem go powołać na świadka w sądzie, ale nikt nie zna adresu?!?

--

W zasadzie to nie wymaga komentarza. Prezydent Jacek Karnowski już dawno pokazał, kto jest odpowiedzialny za jego korupcyjne kłopoty. Do spółki: Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski, Sławomir Julke, Aleksandra Jankowska... Jak widać z powyższego dołączyłem do tego grona.

Jacek Karnowski w powyższym tekście znieważa mnie. W zasadzie mógłbym zrobić to samo co on, skierować do sądu prywatny akt oskarżenia z artykułu 212 Kodeksu Karnego i bujać się dwa lata w sądzie. Ale oczywiście tego nie zrobię, przynajmniej nie tym razem.

Panie Prezydencie. Na swoje szkolenie wizerunkowe przeznaczył Pan 35 tysięcy złotych z pieniędzy podatników. To 35% kwoty, o której pisała Rzeczpospolita. Pisze Pan, że zamierza Pan przeznaczyć na swoją kampanię 10 tysięcy złotych.

Informuję Pana tą drogą, że wydanie przez Pana choćby złotówki będzie złamaniem obowiązującego w Polsce prawa. Jako prezydent odwoływany w drodze referendum nie ma Pan prawa prowadzić jakichkolwiek działań kampanijnych na swoją rzecz. Świetnie Pan o tym wie, bo ustawa stwierdza to wprost.

Na marginesie, dysponuje Pan sprawnym warsztatem PiaRowym w urzędzie. Może proszę poprosić kogoś z pracowników, żeby korygował Pańskie teksty pod względem językowym. To nie wygląda na tekst pisany przez doktora nauk ekonomicznych.

PS. Tak, mieszkam poza Trójmiastem. Między innymi dzięki Pańskiej dzialalności. To Pan osobiście zwalniał mnie z pracy, szantażując swoich biznesowo - politycznych totumfackich i zmuszając ich do rezygnacji ze współpracy ze mną, więc proszę się nie dziwić że szukam dla siebie miejsca poza wpływami Pana i Pańskich kolegów. Do Sopotu wprowadzę się, jak Pana już w nim nie będzie.

Autor publikacji: