APEL RENCISTY ....

Nie dajmy się kolejny raz w ciągu ostatnich kilkunastu lat oszukać tym samym mediom, politykom oraz różnego rodzaju ankietom i wynikom ośrodków badania opinii publicznej (czytaj : ogłupiaczo-naciągaczom i lobbystom spod różnych gwiazd). Jeszcze nie wiadomo, kiedy dojdzie do następnych wyborów (czytaj zamiany chwilowej miejsc w autobusie trzymających nie tylko władzę), a już trwają wyścigi i propagandowe hasełka, kto lepszy w kolejce do kierownicy autobusu zwanego Polską, gdzie liczy się tylko stołek kierowcy(premiera) no i konduktora (ministra w typie prof. Hausnera) „kasującego” pasażerów, czyli nas szarych obywateli, emerytów i rencistów.

Wystarczy przeanalizować i porównać dotychczasową pracę dla naszej Ojczyzny tzw. liderów i ich korzenie, a wiadomo kto i czego możemy się spodziewać. Prowadząca w manipulowanych sondażach PO, toż to nie kto inny tylko zamaskowana Unia Demokratyczna vel Wolności, dzięki której dokonano „odważnej” złodziejskiej prywatyzacji polskiego przemysłu oraz wprowadzono także „odważne” reformy finansowe profesora Balcerowicza, dzięki którym niektórzy „reformatorzy” są nie do usunięcia. Ludziom „żyje się dostatniej”, tyle, że z elit PO, które bez skrupułów już przymilają się do SLD. Tym samym ukazują zamaskowaną różową barwę!

Ciekawostkę stanowi fakt powoływania do władz naszej Ojczyzny z szeregów „przedszkola PO” tj. Unii Wolności samych profesorów, nobilitowanych w wiadomych okolicznościach i przez różnej „maści” „promotorów”. Z tego „uznanego” grona powołano ministra spraw zagranicznych promującego interesy „zagranicy”, ministra finansów pilnującego finanse „niepolskich klientów” (banków) w Polsce. Wyjątkiem był minister „nie-profesor”, ale także „udanie przekształcający” nasz majątek narodowy, w wyniku którego mamy nie tylko „znaczące” bezrobocie, ale pustą kasę Ojczyzny. A pan minister pocichutku „przestąpił” do Platformy Obywatelskiej i pod płaszczykiem immunitetu poselskiego unika odpowiedzialności za „osławione przekształcenia” majątku narodowego Polski. I znowu na korzyść obcego kapitału lub „różowych” kolesiów. Aktualną sytuację zawdzięczamy więc obłudzie elit rządzących i ich przywódców, powołujących się na szczytne hasła, a także bardzo często wykorzystujących wiarę naszego narodu i wsparcie na kościele katolickim. Pycha, obłuda, arogancja, korupcja, ignorancja to „zalety” rządów UW i SLD.

Niech nas nie oślepią także hasła i szumne nazwy gremiów politycznych jak „Samoobrona”, „Prawo i Sprawiedliwość”, także „Liga Polskich Rodzin”, ALE ODDAJĄC GŁOS ZAUFANIA WPIERW PRZYPATRZMY SIĘ NA DOTYCHCZASOWE POSTĘPOWANIE, ZAANGAŻOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ NASZEJ OJCZYZNY KONKRETNYCH OSÓB BEZ KIEROWANIA SIĘ SONDAŻAMI, LICZEBNOŚCIĄ CZY SZYLDEM DANEJ ORGANIZACJI.

Unia też miała być wolności i demokratyczna..... Dlatego przed ponownym zadecydowaniem o losie naszej Ojczyzny, w przekazaniu społecznego zaufania, proszę wszystkich najpierw o głęboką modlitwę i zawierzenie naszej Ojczyzny Matce Bożej, a w przypadku pamięciowych zatorów ..zażyjmy czosnku, aby przypomnieć sobie co najmniej ostatnie lata historii naszego kraju . Okrągły stół też okazał się kanciastym, a komisja śledcza komisją ślepców nie dostrzegających mądrości śledzącego jej prace narodu!

Marian Edward

(Nazwisko i adres do wiadomości redakcji)

Archiwum ABCNET 2002-2010: