A SZTO TO TAKOJE ?

To jest bardzo proste. Na Wschodzie zwycieżyli Bolszewicy. Na Zachodzie Mieńszewicy! Przeciez od Rewolucji modne było wśród tzw. postępowców byc komunistą, marksistą itp. Całe uniwersytety amerykańskie to własnie tacy marksisci komuchy z ludzką twarzą. Bolszewicy po latach przegrali a Mieńszewicy wygrali. Przeciez poprawność polityczna to nic innego jak hodowla nowego człowieka. Zakłamanie znaczeń słów. Narzucanie jedynie słusznych pogladów. Odrzucenie Boga i postawienie na ołtarzu człowieka to przecież wymyśł nie tylko bolszewicki. Na Zachodzie jest dalej posunięta laicyzacja i to dobrowolna nie pod przymusem bolszewickim. Natępuje pełna inwigilacja obywateli. W dokumentach tożsamosci odciski palców. W Polsce rząd planuje spis powszechny i chce wiedziec ile obywatele maja zamiar mieć potomstwa. Orwellowskie Ministerstwo Miłosci!

Obawiam się, że Unia Europejska staje się coraz bardziej podobna do ZSRR. Oczywiscie w wersji mieńszewickiej. Już teraz ingeruje w gospodarki, szkolnictwo, politykę zagraniczną, media krajów członkowskich.

Niektórzy pseudomysliciele w Polsce już bredzą o Europie od Atlantyku do Pacyfiku pod przewodnictwem Słowian! Rosyjska agentura wpływu szerzaca pansławizm? Może zwkłe popaprańce powtarzajace zasłyszane gdzieś i sprytnie podsuniete pomysły!
Zamiar mieńszewików to stworzenie jednego państwa, jednego narodu! Wychowanie nowego człowieka Europejczyka.
A szto to takoje - ciśnie się na usta!

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: