LIST OD OBURZONEGO CZYTELNIKA

Nie wiem, czy nazwanie treści jednego z ogłoszeń w weekendowych kolorowych gazetach nazwać skandalem czy zbrodnią. Ogłoszenia, które legalnie reklamuje możliwość nabycia narzędzi przestępstwa.

Oto istotny fragment tego „kontrowersyjnego” ogłoszonka (cytat dosłowny z zachowaniem stylistyki i błędów):

„Teraz sex kiedy chcesz.

HOT SEX GIRL – specjalnie opracowany preparat wzmacniający kobiece pożądanie. Oddziaływuje na kobiecą strefę erogenną. Kilka kropel dodanych do każdego napoju wyzwoli niepohamowane pragnienie seksualne u każdej kobiety. [...]

SEX MINI TABLETKI – Dodane do każdego napoju wyzwolą niewiarygodny apetyt sexualny i sprawią, że nie oprze się tobie żadna partnerka (partner). Są bez smaku i zapachu. [...]”

O ile wiem, w Polsce przymuszanie do odbycia stosunku seksualnego jest przestępstwem. Przymuszanie szeroko rozumiane – nie tylko przy pomocy siły fizycznej, ale także przez podawanie środków podniecających i psychotropowych bez wiedzy i zgody przymuszanego. Środek bez smaku i zapachu może być podany w napoju (w alkoholu) bez wiedzy i zgody zainteresowanej... Po to został stworzony... Pół biedy, gdyby był placebo służące do wyłudzenia pieniędzy od naiwnych. Ale jeżeli jest to – a wszystko wskazuje ŻE JEST – lek psychotropowy, to kto zezwolił na dopuszczenie go do obrotu bez recept, w powszechnej sprzedaży?

Znając pomysłowość naszych milusińskich lek ten szybko trafi na szkolne prywatki i do dyskotek... Szybki przyrost demograficzny nie będzie jedynym skutkiem tej „zabawy”. Ile młodych osób będzie miało po czymś takim problemy z psychika przez całe życie, ile będzie tragedii życiowych, ile niechcianych porzuconych dzieci...

Ogłoszonko można znaleźć między innymi w kolorowym dodatku do "Superexpressu" „Super TV” nr 42. na stronie 21 w prawym dolnym narożniku.

Pozdrawiam z nadzieją, że nie zostanie ta sprawa bez echa...

Amator seksu bez wspomagania.

Nazwisko i adres znany redakcji

Archiwum ABCNET 2002-2010: