WYSZPERANE 9 I 2009

Mirosław Orzechowski: Oskarżam Państwo Polskie o karygodne zaniedbania obowiązków wobec własnych obywateli potrzebujących pomocy na obczyźnie. Dzieci rodzące się w małżeństwach mieszanych, szczególnie te posiadające POLSKIE OBYWATELSTWO, MUSZĄ BYĆ TRAKTOWANE JAK POLACY, jak mieszkańcy Polski! Polacy walczący heroicznie o swoje dzieci, o NASZE POLSKIE DZIECI muszą się wstydzić i bać własnego Państwa! Łzy dzieci i ich polskich rodziców okrywają HAŃBĄ zdegenerowanych lokajów niemieckich, którzy zachowują się jak szmalcownicy XXI wieku, odmawiając pomocy w ratowaniu Rodaków.
http://www.bibula.com/?p=5357

Uniokomuniści majstrują przy Irlandii i traktacie. Jeśli nawet to następne referendum przejdzie to i tak Irlandia wejdzie do UE na dużo lepszych zasadach niż Polska. Więc OPÓR ZAWSZE SIĘ OPŁACA, A LIZUSY ZAWSZE TRACĄ!!!
http://www.bibula.com/?p=5354

Jeden z mówców uznał, że porównywanie Unii Europejskiej do Związku Radzieckiego jest objawem moralnej i umysłowej ułomności. A przecież między Unią Europejską a Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich zachodzi więcej podobieństw, niż by się na pierwszy rzut oka wydawało. Po pierwsze – w Unii Europejskiej, podobnie jak w Związku Radzieckim, ton nadają marksiści, dla których największym wrogiem jest religia, szczególnie chrześcijańska, a zwłaszcza – Kościół katolicki. Wprawdzie na razie walczą z religią i Kościołem metodami trochę innymi, niż Włodzimierz Lenin i Józef Stalin, ale – po pierwsze – jest to kwestia taktyki podyktowanej potrzebami aktualnego etapu, a po drugie – wszystko jeszcze przed nami. Można się o tym przekonać choćby po komentarzach internautów, wśród których znaczną cześć stanowią funkcjonariusze wykonujący zadanie. Kiedy komuna umocni swą władzę, przyjdzie czas i na terror.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=622

A skoro wiedział o tym palacz C.O., skoro wie o tym każde dziecko – i to pomimo nachalnej propagandy „ekologów” wmawiających wszystkim, że jest inaczej – to wie o tym również były(?) pułkownik KGB, Władmir Putin. Były(?), a nie były, bo sam zainteresowany wyznał kiedyś, w przypływie szczerości, że „nie zna byłych czekistów”. Faktem jest, że korzystając z zimowej aury, rosyjski koncern Gazprom, postanowił przykręcić nieco kurek z gazem. Oczywiście Gazprom, to jak najbardziej prywatne przedsiębiorstwo, a całe rzesze oficerów „byłego” KGB, FSB, SWR, a pewnie i innych służb specjalnych, pracują tam tylko na pół etatu dorabiając, zapewne, do emerytury?
http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=42302&subdz=

Rok 1980, Kluczbork, Solidarność. Warto zobaczyć. Może warto się na tym wzorować?
http://www.nadstobrawa.za.pl/

Wartościowe miejsce. Obowiązkowe do zobaczenia dla starszych, a zwłaszcza dla młodszych.
http://www.13grudnia81.pl/

Miłe złego początki - Czyli jak i kiedy położono podwaliny pod dzisiejsze problemy z ogrzewaniem.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=917&Itemid=44

Nieważna płeć, ważne uczucie!
http://fronda.pl/news/czytaj/biedron_molestuje_dzieci_ksiazeczka

Jak rodziła się koncepcja Okrągłego Stołu i o co tak naprawdę w niej chodziło?
http://www.fronda.pl/news/czytaj/radykalowie_przy_okraglym_stole

Z jakichś nieznanych powodów szerzy się na świecie ten wstrętny antysemityzm.
http://www.fronda.pl/news/czytaj/kanadyjczycy_w_obronie_terrorystow

Kolejne skutki "globalnego ocieplenia"?
http://www.bibula.com/?p=5357

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: 
Źródło: 
Porozumienie Organizacji Niepodległościowych