SPRZEDAJNI, ODRAŻAJĄCY, ŹLI. SPRZEDANO GRUZJĘ !

Amerykańska sekretarz stanu Condoleezza Rice oświadczyła, że wobec niesłabnącego sprzeciwu Niemiec i Francji, USA wycofuje się z głównego planu powiększenia NATO o takie państwa, jak Gruzja i Ukraina.

To kolejne ustępstwo na rzecz Rosji, to obraz naszej rzeczywistości - dla swej wygody można zdradzać, kłamać i poświęcać innych na żer odradzającego się imperium. Coby się nie rozeźliło, a to strach będzie wielki. Takimi to małymi kroczkami, przez 15 lat Niemcy, Francja, Włochy i same USA "wyczarowały" z Rosji - jak Feniksa z popiołów - kolejną mutację imperializmu.

"Cywilizacja Europejska" i "Demokracja Amerykańska" pozwoliły na ludobójstwo (Czeczenia), na zajmowanie ziem innych państw (Mołdawia, Gruzja), na łamanie praw człowieka i obywatela. W Rosji dzieją się bardzo niedobre rzeczy. Wracamy do punktu wyjścia sprzed rozpadu ZSSR. Pomimo wielkiej szansy, syta i leniwa z dobrobytu Europa zaprzepaściła szansę wkręcenia w swą orbitę Białorusi.

Gdy Rosja zapanuje nad Ukrainą i Gruzją, stanie się rzecz straszna: naruszenie balansu strategicznego na Kaukazie oraz przy samej granicy NATO. Przerażająca perspektywa. Tak trzymać, Francjo i Niemcy. Ameryko, jak zwykle - jesteś WSPANIAŁA! Do zobaczenia w GUŁAG-u.

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: