Sześćdziesiąta rocznica Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka - sprzeciw wobec lobby aborcyjnego w ONZ*

W dniu 10 grudnia 2008 r ONZ będzie obchodzić 60-tą rocznicę Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Przy tej okazji radykalne grupy pro-aborcyjne mają zamiar zgłosić Zgromadzeniu Generalnemu ONZ petycję w sprawie powszechnego prawa do aborcji.
Największe, najbogatsze i najbardziej wpływowe grupy pro-aborcyjne planują atak na nienarodzone dzieci już przed Zgromadzeniem Generalnym.

Kampanie są prowadzone przez Federację Międzynarodowego Planowania Rodzicielstwa
oraz "Marie Stopes International", dwie grupy odpowiedzialne za więcej aborcji niż wszystkie inne w świecie. Obydwie są ulubieńcami sił obecnych w ONZ, a ich wysiłki aby promować międzynarodowe prawo do aborcji są mile widziane przez wiele państw członkowskich ONZ, a chyba jeszcze bardziej przez urzędników ONZ i wpływowe fundacje w USA, które dają miliony na promocję aborcji poprzez ONZ i na całym świecie.
Musimy ich zatrzymać w grudniu.

Piszę aby prosić o podpis pod petycją nawołującą państwa członkowskie ONZ do takiej interpretacji Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka aby chronić nienarodzone dziecko przed aborcją.
Czy wiesz, że Powszechna Deklaracja nawołuje do prawa do życia ?
Czy wiesz, że Komisje ONZ obecnie interpretują ją jako prawo do aborcji ?
My możemy to zatrzymać.
Proszę otworzyć stronę www.cfam.org/publications/id.95/default.asp w celu podpisania petycji, którą zaprezentujemy w ONZ 10 grudnia, podczas obchodów 60 rocznicy ustanowienia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Przynajmniej musimy wiedzieć, co zwolennicy aborcji zaprezentują ONZ w tym dniu. Przedstawią zapewne tysiące nazwisk. MUSIMY IM DORÓWNAĆ.
Po podpisaniu petycji prześlij ten email do znajomych i przyjaciół. Naszym celem jest zebranie i przedstawienie na Zgromadzeniu Ogólnym 50.000 podpisów. Potrzebujemy twojej pomocy teraz aby zablokować możliwości zwiększania wpływów pro-aborcjonistów na forum ONZ.
Będziemy prowadzić te kampanię przez następne 6 tygodni. Jest sporo czasu aby rozesłać te petycję do wszystkich znajomych na całym świecie. To jest prawo międzynarodowe. Wyobraź sobie ich miny gdy przedstawimy 50.000 nazwisk. Bądź uczestnikiem tej akcji. Pomóż nam teraz!

Z poważaniem,


Austin Ruse
Prezydent
C-FAM
(jedyna grupa pro-life działająca w ONZ w zakresie polityki społecznej)
Instytut Rodziny Katolickiej i Praw Człowieka.

 www.c-fam.org/publications/id.95/default.asp

 * - Tytuł pochodzi od redakcji abcnet.

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: 
Źródło: 
Catholic Family & Human Rights Institute