ROSJA JEST ZAWSZE ROSJĄ!

Jest hipoteza, że 11 września był przygotowany przy współpracy z FSB. Mówi o tym wzmianka w książce „FSB - Rosyjska mafia” - wersja rosyjska: http://swkatowice.mojeforum.net/fsb-ruskaja-mafia-temat-vt4959.html Wspominał też o pewnych powiązaniach FSB z Alkaidą Litwinienko.
Chodziło o pomoc FSB w rozpracowaniu zabezpieczeń na lotniskach w USA.
Rosji zależało na zbliżeniu z USA we wspólnej wojnie z terroryzmem . Wojna z Czeczenią w publicystyce Moskwy to wojna z terroryzmem. FSB podkładała ładunki wybuchowe w Świerdłowsku. Agenci zostali złapani przez blokowe komitety ochrony na gorącym uczynku.
Manewr propagandowy Moskwie się udał. Pamiętamy wypowiedzi polityków o konieczności wspólnego przeciwstawiania się terroryzmowi.

Skandaliczną ignorancją wykazał się prof. z instytutu w Islandii, w programie Studio Wschód - TVP 3 nadanym 18 października. Nie widzi on zagrożenia wzięcia 4 mld. euro pomocy z Moskwy dla ratowania islandzkich banków. Nie rozumiał dlaczego Polacy obawiają się osłabienia NATO(bazy na Islandii) oraz zawładnięcia roponośnymi szelfami w Arktyce przez Gazprom. Islandzki ekspert wypowiadał się jakby pochodził z innej galaktyki.

Biała Rosja czy Czerwona Rosja to zawsze ta sama Rosja!! To samo niewyobrażalne imperium zła! Idiotą jest ten, kto tego nie rozumie!!

200 lat temu Mickiewicz pisał; " Wiem co to znaczy być wolnym z łaski Moskwicina!!
Ten kto w Polsce broni Rosji jest agentem wpływu lub poputczikiem czyi pożytecznym idiotą sterowanym przez agentów wpływu!

Autor publikacji: 
Archiwum ABCNET 2002-2010: