Dlaczego Rosjanie umierają

Okazuje się, że dotychczas mylnie myślano, wierząc wrogim statystykom, że Rosjanie umierają przed osiągnięciem wieku emerytalnego z powodu przepicia. Na szczęście z błędu wyprowadził nas Edward Snowden, były analityk Narodowej Agencji Bezpieczeństwa, który wykradł milion 700 tysięcy tajnych plików NSA. W sierpniu 2013 roku Snowden uzyskał azyl w Rosji, ale tylko na rok. Sprawował się dobrze, więc prawo pobytu przedłużono mu w 2014 roku na trzy lata. Gdy w grudniu 2016 roku termin kończył się, wydłużono mu azyl na „co najmniej” dwa lata. Okresu azylu nie podano, gdyż rozważano zrobienie ze Snowdena prezentu Trumpowi, ale okazało się, że prezydent USA na to nie zasłużył. Snowden przeciwnie stara się być rozsądny, gdyż w Ameryce czeka go 30 lat odsiadki. Tropi więc bez wytchnienia zbrodnie amerykańskie ku radości polskich putinofilii.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, ze źródeł rosyjskich, jak powszechnie wiadomo najbardziej na świecie wiarygodnych, jak Stany Zjednoczone chcą wreszcie pokonać niezwyciężony naród rosyjski. Otóż Amerykanie hodują specjalnie formy pasożytów, którymi zakażają mięso, produkty rybne i nawozy sprzedawane Rosji, jeszcze na tym zarabiając. Owe niewykrywalne pasożyty podstępnie „zżerają” wątroby i mózgi Rosjan, powodując ich śmierć po 10 – 12 latach.

To nie alkohol atakuje więc ruskie wątroby i mózgi ale niewykrywalne pasożyty, które powodują masowe wymieranie Rosjan. Wiemy więc już nie tylko dlaczego Rosjan nie będzie, ale również dlaczego w Rosji nie będzie mięsa, ryb, ani niczego co wymaga stosowania nawozów. W trosce o zdrowie Rosjan.

U nas sensacje Snowdena opublikowały 3 najbardziej prymitywne portale agenturalne, rozpowszechniające rosyjski intox.

Autor publikacji: