WOJNA

Niepostrzeżenie Polska znalazła się w stanie wojny, w której udział biorą dwa obozy:

Ubekistan i stanowiący jego ochronę byli kominternowcy wysuwający hasło obrony III RP czyli systemu bezwzględnych rządów ubeckiego układu

oraz
Ci wszyscy, którzy popełnili zbrodnię braku współpracy z komunistyczną bezpieką, zarówno rodzimą jak i bezpośrednio siatką KGB w Polsce, a przez to skazali nie tylko siebie na życie na śmietniku i z zakneblowanymi ustami ale także przekreślili przyszłość swoich dzieci, skazując je na konieczność emigracji z kraju, dyby chciały żyć w normalnym państwie i społeczeństwie.
Albo zatem zostaniemy zmuszeni do emigracji z tego kraju albo to Ubekistan i kominternowcy będą musieli wrócić do swojej moskiewskiej ojczyzny.

Pierwszą batalią tej długiej wojny, jaką musimy wygrać, jeśli nie chcemy emigrować lub żyć na kolanach, jest kampania na rzecz wolności słowa. Służbom już nie wystarczy kontrolowanie wszystkich mediów i większości dziennikarzy i usiłują szantażem zmusić do posłuszeństwa nawet tak niewielkie choć całkowicie niezależne i oparte na ochotniczej pracy przedsięwzięcie jak ABCNET. Widocznie decydenci zapomnieli, że imperia padają od przejedzenia
.
Drodzy Czytelnicy

Mogę Was zapewnić, że stanę kością w gardle mocodawcom cenzury politycznej. Bez względu na konsekwencje jakie mi przyjdzie ponieść, nie zegnę karku. Tej wojny nie mogę jednak prowadzić sam. Podstawowym warunkiem przeżycia ABCNET jest teraz przeniesienie portalu na serwer amerykański, poza zasięgiem długich rąk Ubekistanu i kominternowców. To jednak wiąże się z kosztami. Dlatego apelują o pomoc i wpłaty na konto Fundacji „Orientacja”. Zebrane środki posłużą na spłacenie długów ABCNET wobec informatyków i sfinansowanie hostingu na serwerze amerykańskim.

Fundacja „Orientacja” BISE S.A. III Oddział Warszawa

numer naszego konta to: 97 1370 1037 0000 1701 4007 2200 PLN

W wypadku drobnych sum radzimy dokonywać wpłat anonimowo by nie narażać się na represje służb. Jednocześnie ze wszystkich wpłat i wydatków rozliczmy się publicznie na stronach ABCNET.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Czytelników ABCNET

Autor publikacji
Ubekistan
Archiwum ABCNET 2002-2010